Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Brennik - Oferty sprzedaży domów

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący Krzydlina Wielka

Krzydlina Wielka(Brennik + 20 km)

230 000 zł69 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 108 m²

"Nieruchomości Apartament" Iwona Miłkowska   Oferta tylko w naszym biurze! Do sprzedania dom na wsi do remontu z poddaszem użytkowym o powierzchni 69 m2. Do budynku przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Sokołowiec

Sokołowiec(Brennik + 18 km)

990 000 zł700 m² 1 414,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Byłe gospodarstwo wiejskie. Dwa budynki mieszkalno gospodarcze + bardzo duży budynek gospodarczy , typu stodoła. Działka o powierzchni 6.000 m2. Możliwość dokupienia 8600 m2 gruntów rolnych.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Stanisławów

Stanisławów(Brennik + 12 km)

2 050 000 zł281,50 m² 7 282,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 100 m²

Rezydencja na Pogórzu Kaczawskim dom, domek dla gości, ogród, prywatność i natura. Stanisławów, gmina Męcinka | Park Krajobrazowy Chełmy Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość rezydencjonalna,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Spalona

Spalona(Brennik + 13 km)

390 000 zł90 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:70 m²

Oferta sprzedaży - Dom z dużą działką (koło Legnicy) 70 ar Na sprzedaż oferuję nieruchomość położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości zaledwie kilka minut od Legnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Niemstów

Niemstów(Brennik + 24 km)

640 000 zł130 m² 4 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Niemstów, dom wolnostojący 105m2 m2, sprzedam 640 000 zł. Na sprzedaż komfortowe, dwa domy w Niemstowie, w stanie deweloperskim o pow. 105m2 m2, położone na działce 600m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Rudno

Rudno(Brennik + 25 km)

479 000 zł130 m² 3 684,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 476 m²

"Nieruchomości Apartament" Krzysztof Naskręt   oferta dostępna tylko W naszym biurze! Dom w zacisznym miejscu. Rudno/dolnośląskie Do sprzedania dom z lat 40 - tych.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Zbylutów

Zbylutów(Brennik + 24 km)

79 000 zł300 m² 263,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 387 m²

Szukasz nieruchomości dla siebie lub pod inwestycję? Mam dla Ciebie Ciekawą ofertę! Zapraszam Cię na prezentację Budynku o powierzchni ok. 300m2 - w całości do własnej adaptacji/aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Dobków

Dobków(Brennik + 21 km)

470 000 zł360 m² 1 305,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 531 m²

Nieruchomości ,mały Domek ' polecaja stylowy, wiejski dom z murem pruskim w uroczej wiosce Dobków. Dobków jest starą wsią łańcuchową położoną w południowej części Pogórza.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Jenkowice

Jenkowice(Brennik + 18 km)

399 000 zł200 m² 1 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Tylko W home expert super oferta! Stare gospodarstwo od kilku lat niezamieszkałe. Do domu przylega stodoła o powierzchni ok 200 metrów. Działka częściowo zagospodarowana z dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Brennik

Brennik,dolnośląskie

460 000 zł175 m² 2 628,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 050 m²

Wygodny dom dla 4-6 osobowej rodziny. Cały parter stanowi otwarta przestrzeń i daje możliwość dowolnego podziału. Projekt sugeruje podział na strefę dzienną i nocną. W dziennej mogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Brennik

Brennik,dolnośląskie

460 000 zł175 m² 2 628,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Dom wolnostojący na ponad dwudziestoarowej ogrodzonej działce. Wjazd z drogi asfaltowej. Woda i kanalizacja gminna , gaz ,kablowe przyłącze energetyczne. Wygodny dom dla 4-6 osobowej rodziny.