Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Brennik - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

120 000 zł1 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana ogrodzona Miłosna

Miłosna(Brennik + 21 km)

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż działek budowlanych - Miłosna | 10 km od Lubina Na sprzedaż oferujemy 2 atrakcyjne działki budowlane o powierzchni od. 10 arów , położone w urokliwej i spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Kościuszki

Środa Śląska(Brennik + 16 km)

290 000 zł230 m² 1 260,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

"Nieruchomości Apartament" Krzysztof Naskręt   Działka 230 m2 z budynkiem i możliwością zabudowy - Centrum Środy Śląskiej! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 230.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Myślinów

Myślinów(Brennik + 18 km)

2 700 000 zł27 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Duża działka 2,7 ha inwestycyjna z częścią budowlaną - Myślinów k. Jawora, dojazd z dwóch stron Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 2,7 ha położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Środa Śląska

Środa Śląska(Brennik + 16 km)

990 000 zł4 800 m² 206,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka o powierzchni 4800 m2. Działka idealnie nadaje się pod pod zabudowę wielomieszkaniową, jednorodzinną. Działka położona jest w spokojnej okolicy zaledwie 3km od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Przedmoście

Przedmoście(Brennik + 21 km)

343 000 zł1 379 m² 248,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: gmina Środa Śląska, przedmoście opis: oferujemy do sprzedaży piękną działkę o pow. 1379 m2, położoną wśród domów jednorodzinnych oraz otoczeniu malowniczych pól.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Niemstów

Niemstów(Brennik + 24 km)

142 000 zł1 500 m² 94,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ostatnia działka budowlana o powierzchni 15 a, zlokalizowana w Niemstowie. Grunt o regularnym kształcie, z dojazdem bezpośrednio drogą asfaltową. Media tj. woda, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł340 m² 823,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Emix Biuro Nieruchomości, posiada w ofercie na sprzedaż działkę budowlaną, zlokalizowaną przy ulicy Krętej w Legnicy, w obrębie Kartuzy. Powierzchnia całkowita działki wynosi 340 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Żeliszów

Żeliszów(Brennik + 24 km)

130 096 zł1 384 m² 94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży uzbrojoną działkę budowlaną o powierzchni 1384 m2 położoną w Żeliszowie koło Bolesławca. Nieruchomość o kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Jeleniogórska

Strzegom(Brennik + 22 km)

300 000 zł2 339 m² 128 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu niebanalną działkę - tereny kolejowe - idealna pod inwestycję. Działka o imponującej powierzchni 2339m, z nieaktywnymi torami kolejowymi. Na działce znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Brennik

Brennik,dolnośląskie

599 000 zł8 500 m² 70,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży działkę o powierzchni 8 500 m2 zlokalizowaną w Brenniku, gmina Złotoryja. Działka usytuowana jest w cichej oraz malowniczej okolicy w otoczeniu zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Brennik

Brennik,dolnośląskie

180 000 zł10 852 m² 16,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedaży pięknie położona działka z lasem z wydaną decyzją o warunkach zabudowy dla dwóch budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Powierzchnia działki 1,0852 ha w tym 0,4606.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij